Kripto Girişimcileri Çin'in En Zengin Vatandaşları Arasında

15 Eki 2018 tarihinde yazıldı

Kriptopara dünyasındaki bazı önemli isimler , Hurun Araştırma Enstitüsü'nün yeni bir raporundaÇin'in en zengin vatandaşlarından bazıları olarak listelenmişti .

Yeni sürümü listesinin 20 saati Çin Enstitüsü'nün göre sıralanmış edilmiştir zengin işaretler. 1893 kişinin tamamı 2 milyar Çin yuanından (yaklaşık 209 milyon dolar) fazladır. Önde giden yol, Çin'in en zengin adamı sayılan 39 milyar dolar ile Alibaba'nın Jack Ma'ydı.

Yıllık sürüm önemliydi çünkü Huron'un söylediği gibi, “ilk kez, blockchain endüstrisindeki bireyler listeyi yaptı.”

Kripto Rakamlar Listede Yukarı Bakıyor

Bitmain kurucu ortağı Micree Zhan Ketuan, Çin'in en zengin 100 insanından biri ve tahmini 2,4 milyar dolarlık bir servetle listelenmiştir.

Listeyi indirmek Bitmain kurucu ortağı Wu Jihan'dır. 204 numarada, tahmini 2.3 milyar dolarlık bir servetle oturuyor. Wu'nun hemen altında 2.2 milyar dolar değerinde olduğu tahmin edilen Binance kurucusu Zhao Changpeng var. Sıralamada 230 numaradır.

Listedeki diğer önemli kripto para birimi rakamları arasında OKCoin kurucusu Star Xu, Huobi kurucusu Li Lin ve Ebang International Holdings kurucusu Zhang Nangeng yer alıyor. Kayda değer Bitcoin yatırımcısı Li Xiaolai de yaklaşık 1 milyar dolarlık tahmini zenginlik sayesinde listeyi oluşturdu.

Yeni Yüzlere Yol Açan Hızlı Büyüme

Enstitü, piyasa ölçeklenebilirliğinin ve güçlü bir yatırımcı ekosisteminin, birçok sektörde yeni işletmelerin oluşturulmasına nasıl yol açtığını belirtmektedir.

Özellikle, bloğun “resmi olarak en hızlı büyüyen endüstri” olduğunu yazıyor, çünkü alandaki “14 yeni yüz” listeyi oluşturuyor. Bitmain'in Wu Jihan'ı, 1985'ten sonra doğan en zengin, kendi kendine yeten insan olarak listelenirken, Ge Yuesheng (aynı zamanda Bitmain de) 1990'dan sonra doğan en zengin kişi olarak listeleniyor. Ge'nin servetinin değeri 490 milyon dolar.


Bizimle paylaşmak istediğiniz şeyler mi var ? Bizimle paylaşın

Bitcoin Piyasaları Döviz Kuruna Yaklaşıyor

Henryk Niewodniczanski Nükleer Fizik Enstitüsü'nün araştırmacıları tarafından yazılan bir rapor, Bitcoin'in olgunlaştığını ortaya koydu. Polonya Bilimler Akademisi'nin Krakow'daki izniyle, Bitcoin'in “düzenli bir pazar olma yolunda somut bir potansiyel” ve “döviz için bir alternatif” taşıdığı sonucuna varıyor.

Tedarik zinciri güvenini geliştirmek için blockchain kullanma

Serileştirme özelliğimizin bir parçası olarak Systech International'ın Bulut Uygulama Hizmetleri Direktörü Joseph L Lipari tedarik zinciri güven açığını kapatırken blok zincirinin önemini ortaya koyuyor.